Çorlu Koltuk Döşeme

Firmamız Hakkında Bilgiler

Çorlu Koltuk Döşeme

Günün yorgunluğunu attığınız, uzun süreler boyunca üzerinde oturduğumuz koltuklarınız eskisi gibi gözükmüyor olabilir bu sebeple çorlu koltuk döşeme atölyesi aramak doğru bir yöntem olabilir. 
Atölyemize gelen koltuklarda en çok karşılaştığımız durumlar, süngerlerin çökmesi, kumaşların renklerinin solması, mobilyaların ahşap yüzeylerinde çizikler ve boya dökülmeleridir. Zaman zaman yoğun kullanıma maruz kalmış koltuklarda ahşap iskeletlerde çökme ve esnemeler oluştuğunu görmekteyiz.

Koltuk Döşeme İşlemleri

Eskiyen ve yıpranan koltuklarınız için öncelikle bizi aradıktan sonra uzman ekibimiz en kısa sürede sizi ziyaret edecektir. Kaplama yapılmasını istediğiniz koltuklarla ilgili ön görüşmeyi gerçekleştireceğiz.

Ustalarımız size koltuklarınızda yapılmasını istediğiniz işlemleri sırasıyla anlatacaklardır. Yıpranan eskiyen kumaşlarımız için kartelalardan web sitemizden kumaş çeşitleri seçebilirsiniz.

Dilerseniz geniş renk ve desen seçeneğimiz olan kumaş kartelalarımızı Çorlu Salı Pazarı Mevkiindeki atölyemizde rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Köşe Koltuk Kaplama 

Oturma odalarının ve salonlarımızın vazgeçilmezi köşe koltuk takımlarınız kullanım sebebi ile süngerlerinde çökmeleri ya da iskeletinde eğrilikler oluştu ise firmamızı arayarak en kısa sürede eski köşe koltuğunuzu eskisinden daha iyi bir durumda bulacaksınız. Ayrıca çeşitli kumaşlarımız arasından size en uygun kumaşı seçebilir, farklı kumaş çeşitleri ile kombinler oluşturarak oturma odanızı renklendirebilirsiniz.

Kumaş kaplama yerine deri kaplama tercih ederseniz Aşanteks Trakya bölge bayisi olan firmamız size en uygun fiyatlar ile suni deri kaplama hizmeti sağlayabilir.

Çorlu Koltuk Döşeme Atölyesi

Çorlu ve civar bölgelerde koltuklarınızı adresinizden alıyor istediğiniz şekilde kaplıyor , tamirini yapıyor, istediğiniz yenilemeyi yapıyoruz. 

İletişim sayfamızdan bize yazabilir ya da bu bölgede yaptığımız işlerin örneklerini inceleyebilirsiniz.